Rapid Bratislava

Karate1 Series A - Okinawa 2017

Okinawa sa stala na konci novembra dejiskom ďalšieho kola Karate1 Series A. Na turnaji sa predstavili najlepší karatisti sveta a rovnako ako minulý rok, aj tento rok sa zúčastnilo veľmi silné zastúpenie domácich pretekárov.

Na turnaji sa v reprezentačných farbách Slovenska predstavili aj naši pretekári.

Katarína Longová vyhrala v kategórii kata ženy v prvom kole 5:0 nad Austrálčnakou Tester, v druhom kole prehrala 0:5 s Turkyňou Sahim.

Viktória Semaníková, kategória kumite ženy -55kg, vyhrala v prvom kole nad Rakúšankou Reiter 2:0, v druhom kole vyhrala nad Japonkou Fukuda, v treťom kole porazila Japonku Ishiai 2:1, no vo štvrtom kole prehrala s Iránčankou Khaksar 0:3.

Zuzana Kubalová, kategória kumite ženy +68kg, prehrala v prvom kole s Japonkou Sugimoto 0:5.

Matúš Lieskovský, kategória kumite muži -75kg, prehral v prvom kole s Japoncom Sakiyama 1:3.