Rapid Bratislava

ME Shito Ryu 2019

Pretekári TJ Rapid Bratislava, súťažiaci v reprezentačných farbách Slovenska, sa predstavili na 7. Majstrovstvách Európy v štýle Shito Ryu, ktoré sa konali v rumunskom meste Arad. V silnej konkurencii vybojovali fantastické umiestnenia:

1. miesto Julián Smoliga (pripravujúci sa v TJ Rapid Bratislava)
2. miesto Zuzana Niznerová kata ženy +16
3. miesto Simon Kodaj kata chlapci 12-13
3. miesto Diana Schlettová kumite juniorky
5. miesto Samuel Dobias kata chlapci 12-13

Rapid Bratislava

Galanta Karate Cup 2019

Pretekári TJ Rapid Bratislava sa predstavili na medzinárodnom turnaji Galanta Karate Cup 2019. Výsledky našich pretekárov:

1. miesto Adame Lenka Kata dievčatá 14-15 rokov
1. miesto Drajna Andrej Kumite chlapci 14-15 rokov nad 70kg
1. miesto Gregorovič Michal Kumite chlapci 10-11 rokov do 30kg

2. miesto Kompauer Maxim Kumite chlapci 8-9 rokov nad 32kg
2. miesto Soós Sofia Kumite dievčatá 10-11 rokov do 35kg
2. miesto Šuták Peter Kata chlapci 10-11rokov
2. miesto Bohunický Tomáš Kumite chlapci 5-7 rokov nad 25kg
2. miesto Drajna Damian Kumite chlapci 16-17 rokov do 75kg
2. miesto Drajna Andrej Kumite chlapci 12-13 rokov nad 50kg
2. miesto Galbavý Andrej Kumite chlapci 10-11 rokov do 30kg
2. miesto Harvančík Filip Kumite chlapci 14-15 rokov do 63kg

3. miesto Kiš Andrej Kumite chlapci 10-11 rokov do 35kg
3. miesto Šuták Peter Kumite chlapci 10-11 rokov nad 40kg
3. miesto Šuták Peter Kumite chlapci 12-13 rokov do 45kg
3. miesto Adame Emma Kata dievčatá 5-7 rokov
3. miesto Adame Lenka Kata dievčatá 12-13 rokov
3. miesto Bohunický Tomáš Kata chlapci 5-7 rokov
3. miesto Bohunický Lukáš Kumite chlapci 12-13 rokov nad 50kg

Rapid Bratislava

Karate1 Youth League 2019 - Limassol

Pretekári TJ Rapid Bratislava sa v reprezentačných farbách Slovenska predstavili na prvom kole zo série turnajov Karate1 Youth League. Turnaj sa uskutočnil od 3. do 5. mája v cyperskom meste Limassol.

Na turnaji sa z nášho klubu predstavili Michaela Čukanová, Diana Schlettová, Denis Filip, Simon Kodaj a Viktor Škulec.

Správy od trénerky Katky Longovej: Simon Kodaj bojoval vo finále a Denis Filip bojoval o bronzovú medailu. Chalani po prvom kole obaja na 1. mieste, po 2.kole obaja na 1. mieste, v semifinále Simon 1., Denis veľmi tesne 2., čo ho posunulo na boj o bronz.

Viktor Škulec po 1.kole 4., po druhom kole bohuziaľ nepostúpil do 3. semifináloveho kola.

Miške ušiel tesne boj o medailu. Po chybičke ju to po 3. semifinálovom kole odsunulo na nepostupové 4.miesto.

Diana Schlettová prehrala v 3. kole.

Sumár výsledkov pretekárov TJ Rapid Bratislava:
2. miesto Simon Kodaj, kata 12-13 roční
3. miesto Denis Filip, kata 12-13 roční
7. miesto Michaela Čukanová, kata juniorky

Rapid Bratislava

M-SR detí a žiakov 2019

Slovenský zväz karate v spolupráci s Karate Klubom Shihan Poprad usporiadali Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov pre rok 2019. Výsledky pretekárov TJ Rapid Bratislava:

1. miesto Galbavý Andrej Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci
1. miesto Vachálková Ivana Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky
1. miesto Vachálková Ivana Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky
1. miesto Šuster Simon Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

2. miesto Šutáková Alexandra Kata dievčatá 5 rokov

3. miesto Andacká Nina Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé
3. miesto Bajanová Denisa Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé
3. miesto Bajanová Alica Agility dievčatá 11 ročné
3. miesto Bartolčičová Zuzana Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg
3. miesto Dobiáš Samuel Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
3. miesto Stopka Michal Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci
3. miesto Šuták Peter Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

Rapid Bratislava

M-SR Shito Ryu 2019

V Dunajskej Strede sa v sobotu 20. apríla uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v štýle Shito Ryu. Pretekári TJ Rapid Bratislava vybojovali deväť medailových umiestnení:

1. miesto Čukanová Michaela Kata juniorky 16-17 rokov
1. miesto Niznerova Zuzana Kata ženy
1. miesto Schlettová Diana Kumite juniorky 16-17 rokov -58kg
1. miesto Kodaj Simon Kata chlapci 12-13 rokov

3. miesto Drajna Andrej Kumite dorastenci 14-15 rokov +67kg
3. miesto Drajna Damian Kumite juniori 16-17 rokov +72kg
3. miesto Harvančík Filip Kumite dorastenci 14-15 rokov -67kg
3. miesto Kubalová Zuzana Kumite ženy +60kg
3. miesto Adame Lenka Kata dievčatá 12-13 rokov

Rapid Bratislava

Grand Prix Žilina 2019

Karate klub Žilina v spolupráci so Stredoslovenským zväzom karate usporiadali medzinárodný turnaj Grand Prix Žilina 2019. Turnaj sa uskutočnil v sobotu 27. apríla v hale Športového gymnázia na Rosínskej ceste.

Výsledky pretekárov TJ Rapid Bratislava:
1. miesto Čukanová Michaela Kata ženy +16 rokov
1. miesto Kodaj Simon Kata mladší kadeti 12-13 rokov
1. miesto Šuták Peter Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

2. miesto Harvančík Filip Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg
2. miesto Vachálková Ivana Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky
2. miesto Mercek Adam Kata mladší kadeti 12-13 rokov
2. miesto Šuták Peter Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

3. miesto Kukuľa Andrej Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg
3. miesto Niznerova Zuzana Kata ženy +16 rokov
3. miesto Šutáková Alexandra Kata dievčatá 5 rokov
3. miesto Filip Denis Kata mladší kadeti 12-13 rokov
3. miesto Vachálková Ivana Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

Rapid Bratislava

3.kolo SP detí a žiakov

V mestskej športovej hale v Starej Ľubovni sa v sobotu 13. apríla uskutočnilo tretie kolo Slovenkého pohára detí a žiakov. Výsledky pretekárov TJ Rapid Bratislava:

1. miesto Bohunický Tomáš Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg
1. miesto Galbavý Andrej Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

2. miesto Šuták Peter Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
2. miesto Šutáková Alexandra Agility dievčatá 5 ročné
2. miesto Šutáková Alexandra Kata dievčatá 5 rokov

3. miesto Bohunický Tomáš Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
3. miesto Šuták Peter Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

Rapid Bratislava

4.kolo Bratislavský pohár mládeže

Štvrté kolo Bratislavského pohára mládeže, ktoré bolo zároveň aj Majstrovstvami BÚK detí a žiakov, sa uskutočnilo v nedeľu 28. apríla vo Viničnom.