Rapid Bratislava

Karate1 World Cup - Lasko 2014

Už najbližší víkend sa v slovinskom meste Laško uskutoční svetový pohár pod názvom Therma Laško 2014. Turnaj je zaradený v systéme WKF Karate 1 World Cup 2014. Pre slovenských reprezentantov je to jeden zo sledovaných turnajov v rámci prípravy na Majstrovstvá Európy seniorov v Tampere (FIN). Nominovaní pretekári TJ Rapid Bratislava:

Kumite ženy -50 kg: Semaníková Viktória - mala v prvom kole voľný žreb, v druhom kole prehrala s Rakúšankou 1:2. V repasáži vyhrala v prvom kole nad Ukrajinkou Kryva na zástavky a v boji o tretie miesto zvíťazila nad reprezentantkou Čiernej Hory Draskovic 4:1.

Kumite ženy -61 kg: Suchánková Ingrida vyhrala v prvom kole s Chorvátkou Stanic 1:0, v druhom kole porazila bez boja Talianku Maechion, v treťom kole vyradila Fínku Aronen 5:1 no vo štvrtom kole prehrala s Rakúšankou Kaup 0:2. Tá následne prehrala, takže Inga nepostúpila do repasáže.

Kumite ženy +68 kg: Kubalová Zuzana prehrala 0:1 v prvom kole s rakúskou reprezentantkou Reiter.

Kumite muži -75 kg: Lieskovský Matúš prehral v prvom kole s Macedóncom Ismailom 2:3.

Kata ženy: Longová Katarína prehrala 2:3 v prvom kole s reprezentantkou Wu Lok z Hong Kongu.