Rapid Bratislava

Karate1 Premier League - Okinawa 2015

V kolíske karate sa na konci novembra (28. a 29.) uskutočnilo posledné tohtoročné kolo Karate 1 Premier League. Medzi najlepšími karatistami sveta sa predstavili aj dve naše pretekárky:

TJ Rapid Bratislava oddiel karateInga Suchánková (kumite ženy -61kg) vyhrala v prvom kole nad Kao Ching z Taipei Čína 1-0, v druhom kole prehrala s Japonkou Arakaki 0-1, ktorá ju nepotiahla do repasáže a tak sa pre Ingu turnaj skončil. Napriek tomuto výsledku sa Inga stala víťazkou Karate 1 Premier League 2015 vo svojej kategórii!

Viktória Semaníková (kumite ženy -55kg) vyhrala v prvom kole s Japonkou Misaki Oku 3-0, v druhom kole porazila Tsai Ting z Taipei Čína 1-0, no v treťom kole prehral s Brazílčankou Kumizaki 1-2. Tá ju potiahla do repasáže, kde Viktória vyhrala nad Nemkou Bitsch a získala bronzovú medailu! V celkovom hodnotení celoročného rebríčka Karate 1 Premier League 2015 sa Viktória umiestnila na výbornom 2.mieste!