Archív

» Majstrovstvá Slovenska U21, juniorov a kadetov Trnava 07.12.2019
» Memoriál Rudolfa Farmadina 2019 Nitra 30.11.2019
» Hungarian Tatami Karate Cup 2019 Budapešť, Maďarsko 23.11.2019
» Slovenský pohár U21, juniorov a kadetov - 2.kolo Šurany 16.11.2019
» Hungarian Open 2019 Budapešť, Maďarsko 09.11.2019
» 2.kolo Bratislavský pohár mládeže Viničné 27.10.2019
» Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov a U21 Santiago, Čile 23.10.2019
» Vienna Open 2019 Viedeň, Rakúsko 19.10.2019
» Croatia open 2019 Rijeka 04.10.2019
» Karate1 Premier League - Moskva 2019 Moskva, Rusko 04.10.2019
» 1.kolo Bratislavský pohár mládeže Viničné 29.09.2019
» Pohár SNP 2019 Banská Bystrica 28.09.2019
» Slovenský pohár U21, juniorov a kadetov - 1.kolo Košice 21.09.2019
» Budapest Open 2019 Budapešť, Maďarsko 14.09.2019
» Karate1 Premier League - Tokyo 2019 Japonsko, Tokyo 06.09.2019
» EUSA European university combat championship 2019 Záhreb, Chorvátsko 31.07.2019
» European Master Games 2019 Turín, Taliansko 30.07.2019
» Príprava členov Top Teamu Vysoké Tatry 21.07.2019
» Sústredenie - Skalka 2019 Skalka pri Kremnici 06.07.2019
» Karate1 Youth League - Umag 2019 Umag, Chorvátsko 05.07.2019
» Austrian junior open 2019 Wals, Rakúsko 22.06.2019
» Klubová súťaž karatistov TJ Rapid Bratislava Viničné 15.06.2019
» ME Shito Ryu 2019 Arad, Rumunsko 14.06.2019
» M-SR detí a žiakov 2019 Poprad 11.05.2019
» Galanta Karate Cup 2019 Galanta 11.05.2019
» Karate1 Youth League 2019 - Limassol Limassol, Cyprus 03.05.2019
» 4.kolo Bratislavský pohár mládeže Viničné 28.04.2019
» Grand Prix Žilina 2019 Žilina 27.04.2019
» M-SR Shito Ryu 2019 Dunajská Streda 20.04.2019
» 3.kolo SP detí a žiakov Stará Ľubovňa 13.04.2019
» ME seniorov 2019 Guadalajara, Španielsko 28.03.2019
» 2.kolo SP detí a žiakov Myjava 23.03.2019
» Kachikan Cup 2019 Nitra 16.03.2019
» MSR seniorov 2019 Dolný Kubín 09.03.2019
» 3.kolo Bratislavský pohár mládeže Viničné 03.03.2019
» Grand Prix Slovakia 2019 Bratislava 23.02.2019
» 1.kolo SP detí a žiakov Trenčín 16.02.2019
» Zvolen cup 2019 Zvolen 10.02.2019
» ME kadetov, juniorov a U21 Aalborg, Dánsko 08.02.2019
» Strieborná radosť z Aalborgu Aalborg, Dánsko 08.02.2019
» Orava Cup 2019 Dolný Kubín 02.02.2019
» Memoriál Michala Bozogáňa 2019 Košice 19.01.2019
» Grand Prix Croatia 2019 Samobor 11.01.2019