Rapid Bratislava

Karate1 Premier League - Rotterdam 2017

Ďalšie kolo Karate 1 Premier League sa uskutočnuje od 17. do 19. marca v holandskom Rotterdame. Na turnaji nechýbajú ani pretekári TJ Rapid Bratislava, z ktorých sa predstavili:

TJ Rapid Bratislava oddiel karate

Katarína Longová v kategórii kata ženy prehrala v prvom kole s Indonézankou Ora 1:4.

Jana Vojtikevičová v kategórii kumite ženy -55kg, vyhrala v prvom kole nad Dánkou Nordh 1:0, v druhom kole prehrala s Ukrajinkou Terluyga 1:2. Ukrajinka postúpila do finále a tak potiahla Janu do repasáže, v ktorej porazila v prvom kole Írku Mullaney 4:0, v druhom kole repasáže si poradila s Macedónkou Zaborskou, v treťom kole ale prehrala s Wen-Tzu z Taipei 1:2.

Zuzana Kubalová v kategórii kumite ženy +68kg, postúpila v prvom kole cez Rakúšankku Reiter, v druhom kole prehrala s Francúzskou Garcia 0:3.

Matúš Lieskovský v kategórii kumite muži -75kg, porazil v prvom kole Argentínčana Olazarriho 4:0, v druhom kole porazil Macedónčana Zaborskeho 2:0, no v treťom kole prehral s Britom Brownom 0:1.